Hakkımızda

Vizyonumuz

BSP Group olarak; mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi en temel etik unsurları temel alan değerleri esas almaktayız.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm kurumsal markalara ve katılımcılarımıza maksimum değer katmak amacındayız.

Biz Kimiz?

Gelecekte birey, kurum ve toplumların şekillenmesinde en belirleyici etkenin bilgi olacağının farkındayız. Bireyin bilgiye odaklı bir yaşamı öğrenme, analitik düşünme, sentez yapabilme, sorunları çözme ve etkili iletişim kurma gibi becerilere sahip olması beklenmektedir. Hızla çoğalan bilgi karşısında; her şeyi bilmek yerine, hangi bilgiyi nereden ve nasıl sağlayacağını bilen, seçici davranan yani öğrenmeyi öğrenen insana gereksinim duyulacaktır.

Bizler ”Taze Bilgi”, ”Uygulanabilir Eğitim”, ”İnsana Yatırım” felsefelerine uygun olarak tasarlanan eğitim modellerimiz ile işbirliği yaptığımız kurumlara ve çalışanlarına artı değer katmayı hedef olarak belirledik.

Sadece teoriden bahseden, pratik uygulamaları kapsamayan, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamayan, sıkıcı, monolog, ülke şartlarını göz önünde bulundurmayan içerikler yerine; özgün, sadece teorik değil aynı zamanda pratik uygulamalara da yönelik, ihtiyaçlara cevap verebilen, eğlenceli, interaktif, dönem gerçeğini göz ardı etmeyen, kültürel-sosyal farklılıkları hesaplayan tarzda hazırlanmış, değişimlerin gözlemlenebildiği ve ihtiyaca yönelik eğitim programları düzenliyoruz.

Seminer, sempozyum, konferans ve panellerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ekip olarak uzun yıllara dayanan sektörel deneyimimiz ile yerel ve global anlamda faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli yüzlerce işletme ve binlerce üst düzey yöneticisiyle bir çok başarılı proje gerçekleştirdik.

BSP Group, eğitim ve danışmanlık sektöründe uzman ekipleriyle 7/24 müşterilerinin her ihtiyacında yanında.

Fikir önderleri ve ileri uygulamalardan örnek teşkil edecek pratiklerin konuşulduğu inovasyon ve benchmark network ağı sunuyoruz.

İşletmeniz için farklı kurumsal eğitim modelleri ve danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz. İstediğiniz hizmet modeli için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

BSP Group bünyesinde bulunan profesyoneller ve uzmanlar ile her zaman hizmete hazırız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

İş Dünyasının Liderleriyle Buluşmaya Hazır mısınız?

Kurumsal eğitim, gelişim ve danışmanlık konusunda işletmenizin tüm süreçlerinde yanınızdayız.